UL. GORLICKA 64/3U, WROCŁAW TEL: (71) 79 39 334 | (+48) 668 156 175
UL. DASZYŃSKIEGO 6, SYCÓW TEL: (+48) 790 706 704
Przychodnia Novet - Weterynarz Wrocław

Diagnostyka weterynaryjna - Wrocław

Doskonale rozumiemy potrzeby zwierząt i właśnie dlatego stawiamy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług weterynaryjnych. Nasza Przychodnia Novet zajmuje się szeroko rozumianą diagnostyką, która ma na celu postawienie prawidłowej diagnozy i zaproponowanie odpowiedniej metody leczenia, dobranej indywidualnie do każdego pacjenta. Dzięki stosowanym u nas nowoczesnym technologiom pomożemy Twojemu pupilkowi i zadbamy o jego zdrowie. Możesz liczyć na naszą pomoc o każdej porze!

W Przychodni Novet wykonujemy na miejscu:

  • badania krwi (badania biochemiczne, rozmazy) na aparacie Idexx Vettest 8008,
  • cytologię, wymazy, rozmazy krwi – posiadamy mikroskop Delta Optical Evolution 300 LED,
  • RTG – aparat Orange model 1040HF ( badania radiologiczne w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych),
  • USG, ECHO SERCA – aparat USG GE Vivid I,
  • Posiewy ze skóry, moczu, uszu… różnicujemy na miejscu jaki rodzaj bakterii wywołam infekcję, różnicujemy grzyby (dermatofity). Na miejscu wykonujemy antybiotykogramy, na podstawie których dobieramy odpowiedni rodzaj terapii,
  • Współpracujemy z kilkoma laboratoriami, co znacznie poszerza nasze możliwości diagnozowania

Badanie krwi zwierząt - Wrocław

Badanie krwi zwierząt to jedno z podstawowych badań, które umożliwia naszym specjalistom z Novet podjęcie dalszych kroków. Tym sposobem uzyskamy informacje na temat stanu zdrowia Twojego zwierzaka. Pamiętaj, aby zwierzak został odpowiednio przygotowany do badania. Koniecznie musi być na czczo! W innym razie uzyskany wynik nie będzie rzetelny. Pobranie krwi trwa zaledwie kilka minut i nie powinno być stresujące dla zwierzaka.

Badanie moczu zwierząt Wrocław

Zwracamy szczególną uwagę na regularne wykonywanie badań laboratoryjnych zwierząt! Badanie moczu zwierzaków jest bardzo proste, tym samym dostarcza nam wielu cennych informacji. Wówczas możemy sprawdzić stan nawodnienia organizmu psa czy kota oraz wykluczyć choroby takie jak niewydolność nerek. Profilaktyka to podstawa!

Współpracujemy z kilkoma laboratoriami zewnętrznymi, co w znacznym stopniu poszerza nasze możliwości diagnostyczne. Zachęcamy do rejestracji. Twój zwierzak będzie w dobrych rękach - gwarantujemy!