UL. GORLICKA 64/3U, WROCŁAW TEL: (71) 79 39 334 | (+48) 668 156 175
UL. DASZYŃSKIEGO 6, SYCÓW TEL: (+48) 790 706 704
Przychodnia Novet - Weterynarz Wrocław

Pogotowie weterynaryjne we Wrocławiu - dyżury weterynaryjne w soboty i niedziele

Mamy świadomość, że na weekendowe pogotowie weterynaryjne we Wrocławiu jest bardzo duże zapotrzebowanie. Wychodząc naprzeciw waszym prośbom i oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się wprowadzić nocny dyżur weterynaryjny Wrocław. Od października 2020 roku w Przychodni Novet we Wrocławiu są prowadzone dyżury weterynaryjne w weekendy - i w soboty, i niedziele w godzinach 16.00 - 22.00.

Weterynarz Wrocław dyżur - co musisz wiedzieć?

W związku z tymi zmianami pragniemy poinformować was, iż w weekendy dyżurować będzie zawsze dwóch lekarzy specjalistów, w tym także jeden chirurg. Jesteśmy nowoczesną kliniką weterynaryjną i to zdrowie waszych zwierzaków jest dla nas najważniejsze. Chcemy zapewnić im pełną opiekę wtedy, kiedy jej najbardziej potrzebują - bez względu na dzień tygodnia czy godzinę. Każdy zwierzak zasługuje na wszystko to, co najlepsze, a wy możecie na nas liczyć. Jesteśmy tu dla Was i dla Waszych pupili!

Dyżur weterynaryjny – Wrocław

Zapotrzebowanie na ostry dyżur weterynaryjny Wrocław z roku na rok wzrasta - właściciele zwierzaków chcą uzyskać pomoc o każdej porze, bez względu na dzień tygodnia. Jeśli korzystaliście już wcześniej z naszej pomocy, doskonale wiecie, że przez ponad 10 lat pełniliśmy dyżur telefoniczny. Od teraz jesteśmy dostępni dla Was i waszych pupili w przychodni weterynaryjnej na Psim Polu -  w weekendy w godzinach 16.00 - 22.00. Dyżury weterynaryjne nie będą jednak dostępne w święta państwowe oraz święta kościelne. Wówczas przychodnia będzie zamknięta.

Weterynarz we Wrocławiu – sobota i niedziela

Przychodnia Novet przygotowana jest na usługi u zwierząt wypadkowych. Posiadamy odpowiednio wyszkoloną i bogatą w tak cenne doświadczenie kadrę oraz specjalistyczny sprzęt medyczny. Liczymy, że przez te 6 godzin zapewnimy opiekę wielu zwierzakom, a zwłaszcza tym najbardziej potrzebującym. Co istotne, ceny usług wykonywanych w sobotę i niedzielą wzrosną o 50% w stosunku do dni powszednich. Zabiegi operacyjne natomiast o 100%. W razie pytań czy wątpliwości - zapraszamy do kontaktu!

Przychodnia Novet