TEL: (71) 79 39 334 | (+48) 668 156 175EMAIL: marcin@przychodnianovet.plCZYNNE: PN-PT: 10-20, SB: 10-14ul. Gorlicka 64/3U Wrocław

Polecane karmy dla psów i kotów


W przychodni znajdziecie Państwo diety weterynaryjne oraz bytowe Royal Canin

Jesteśmy również przedstawicielami hipoalergicznej, bezglutenowej karmy Kingsmoor

HIPOALERGICZNA KARMA JAKOŚCI SUPER PREMIUM – 100% BEZ ZAWARTOŚCI ZBÓŻ, RYŻU I GLUTENU

Kingsmoor jest duńskim producentem karmy dla psów i kotów. Jest to produkt bezglutenowy, hipoalergiczny, pozbawiony tanich i bezwartościowych wypełniaczy, jak ziarna zbóż i ryżu. Warzywa, owoce i zioła, jakimi uzupełniania jest karma pochodzą wyłącznie z duńskich, naturalnych upraw, a ryby poławiane są z Morza Północnego i Bałtyku.

Karma Kingsmoor jest produktem najwyższych standardów i należy do grupy produktów super premium. Zachowanie odpowiednich proporcji mięsa, tłuszczy, warzyw, owoców i ziół ma na celu zapewnienie oczekiwanego zdrowia Twojemu pupilowi.

Do tej pory można ją było nabyć wyłącznie w Skandynawii. Od teraz dostępna jest także w Polsce.

Główną zaletą karm Kingsmoor jest to, iż jako jedne z niewielu na rynku, nie zawierają glutenu i ziaren zbóż lub ryżu – czyli składników odpowiadających za większość alergii. Nie produkuje się jej na masową skalę, stąd gwarancja wysokiej jakości.

Karma wytwarzana jest w Danii, a nie jak w przypadku niektórych konkurencyjnych firm, w krajach o niskich kosztach produkcji i z produktów niekiedy wątpliwej jakości.

Kingsmoor do wyprodukowania 12 kg karmy Pure HAVFISK zużywa 9,2 kg świeżych ryb morskich, natomiast do wytworzenia karmy Pure KYLLING używa się 10,8 kg mięsa z kurcząt.

Jako jedyny producent na rynku oferujemy hipoalergiczną karmę na bazie koniny.

Więcej informacji i opisy karm na http://www.kingsmoor-polska.pl/index.php/karmy-dla-psowKarma Kingsmoor
PrzychodniaNovet.pl - Weterynarz Wrocław - Mapa witryny - Copyright by BoldThemes 2018. All rights reserved. Wdrożenie: RevolWEB
PrzychodniaNovet.pl Copyright by BoldThemes 2017. All rights reserved.