TEL: (71) 79 39 334 | (+48) 668 156 175EMAIL: marcin@przychodnianovet.plCZYNNE: PN-PT: 10-20, SB: 10-14ul. Gorlicka 64/3U Wrocław

O Przychodni Novet

Cierpienie zwierząt w miejskiej dżungli przenosi się na ich właścicieli, szczególnie cierpią dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność ma podwójny wymiar, to więcej niż leczenie zwierząt.

Chcemy by efekty naszej pracy przywracały zdrowie zwierzakom i uśmiech na twarzach ich właścicieli.
Marcin Noczyński

specjalista chirurg, lek. wet.

Marcin Noczyński


Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu oraz Wydziału Fizjoterapii AWF we Wrocławiu. Ukończyłem specjalizację z chirurgi weterynaryjnej.

Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem małych zwierząt. Szczególny nacisk kładę na dokładną diagnostykę chorób, czego wynikiem jest efektywna terapia lecznicza moich pacjentów.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych konferencjach, sympozjach oraz szkoleniach.

Do moich głównych zainteresowań należą: chirurgia i kardiologia małych zwierząt.Małgorzata Rudkowska

lek.wet.

Małgorzata Rudkowska


Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu.

Moją zawodową pasją jest dermatologia psów i kotów.  Ta trudna dziedzina medycyny, wymaga ode mnie stałego poszerzania swojej wiedzy. Z tego powodu uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach oraz współpracuję ze specjalistami w tym zakresie.

W 2013 roku ukończyłam prestiżowy Kurs Cytologii Klinicznej Psów i Kotów, co pozwala mi wnikliwie badać zmiany skórne i diagnozować nowotwory.

Jesienią tego roku planuję rozpocząć specjalizację chorób wewnętrznych psów i kotów.Dorota Kulińska

lek. wet.

Dorota Kulińska


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Równolegle ukończyła również studia na kierunku Zootechnika, uzyskując specjalizację z zakresu produkcji pasz i doradztwa żywieniowego.

W czasie studiów praktykowała w lecznicach weterynaryjnych oraz szkoliła się w zakresie chorób wewnętrznych i chirurgii małych zwierząt w Hospital Clínico Veterinario na Uniwersytecie w Saragossie w Hiszpanii w czasie rocznego stypendium naukowego z Programu ERASMUS.

Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę chorób wewnętrznych, a w szczególności okulistyki oraz chirurgii.Agata Pytel

lek. wet.

Agata Pytel


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

W czasie studiów praktykowała w naszej Przychodni, po czym została przyjęta na staż.

Swoje zainteresowania kieruje w stronę szeroko pojętej diagnostyki obrazowej – ultrasonografii, radiologii oraz chirurgii tkanek miękkich.Martyna Fiuk

Pomoc techniczna

Martyna Fiuk
PrzychodniaNovet.pl - Weterynarz Wrocław - Mapa witryny - Polityka Cookies - Copyright by BoldThemes 2017. All rights reserved. Wdrożenie: RevolWEB
PrzychodniaNovet.pl Copyright by BoldThemes 2017. All rights reserved.