TEL: (71) 79 39 334 | (+48) 668 156 175EMAIL: marcin@przychodnianovet.plCZYNNE: PN-PT: 10-20, SB: 10-14ul. Gorlicka 64/3U Wrocław

O Przychodni Novet

Cierpienie zwierząt w miejskiej dżungli przenosi się na ich właścicieli, szczególnie cierpią dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że nasza działalność ma podwójny wymiar, to więcej niż leczenie zwierząt.

Chcemy by efekty naszej pracy przywracały zdrowie zwierzakom i uśmiech na twarzach ich właścicieli.
Marcin Noczyński

specjalista chirurg, lek. wet.

Marcin Noczyński


Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu oraz Wydziału Fizjoterapii AWF we Wrocławiu. Ukończyłem specjalizację z chirurgi weterynaryjnej.

Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem małych zwierząt. Szczególny nacisk kładę na dokładną diagnostykę chorób, czego wynikiem jest efektywna terapia lecznicza moich pacjentów.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych konferencjach, sympozjach oraz szkoleniach.

Do moich głównych zainteresowań należą: chirurgia i kardiologia małych zwierząt.Małgorzata Rudkowska

lek. wet.

Małgorzata Rudkowska


Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu.

Moją zawodową pasją jest dermatologia psów i kotów.  Ta trudna dziedzina medycyny, wymaga ode mnie stałego poszerzania swojej wiedzy. Z tego powodu uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach oraz współpracuję ze specjalistami w tym zakresie.

W 2013 roku ukończyłam prestiżowy Kurs Cytologii Klinicznej Psów i Kotów, co pozwala mi wnikliwie badać zmiany skórne i diagnozować nowotwory.

Jesienią tego roku planuję rozpocząć specjalizację chorób wewnętrznych psów i kotów.Dorota Kulińska

lek. wet. mgr inż.

Dorota Kulińska


Pogrążeni w żałobie i smutku informujemy o tragicznej śmierci Doroty Kulinskiej-Dałek. Wiadomość o śmierci Doroty wstrząsnęła nami dogłębnie, trudno pogodzić się z tak wielką stratą. Składamy wyrazy najszczerszego współczucia i żalu Rodzinie i bliskim – współpracownicy z Przychodni Novet.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Równolegle ukończyła również studia na kierunku Zootechnika, uzyskując specjalizację z zakresu produkcji pasz i doradztwa żywieniowego.

W czasie studiów praktykowała w lecznicach weterynaryjnych oraz szkoliła się w zakresie chorób wewnętrznych i chirurgii małych zwierząt w Hospital Clínico Veterinario na Uniwersytecie w Saragossie w Hiszpanii w czasie rocznego stypendium naukowego z Programu ERASMUS.

Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę chorób wewnętrznych, a w szczególności okulistyki oraz chirurgii.

W 2018 r. rozpoczęła studia specjalizacyjne z diagnostyki obrazowej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.Agata Ligęza

lek. wet.

Agata Ligęza


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

W czasie studiów praktykowała w naszej Przychodni, po czym została przyjęta na staż.

Swoje zainteresowania kieruje w stronę szeroko pojętej diagnostyki obrazowej – ultrasonografii, radiologii oraz chirurgii tkanek miękkich.Patrycja Lesisz

lek. wet.

Patrycja Lesisz


Absolwentka Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie.

W trakcie studiów praktykowała w lecznicy przynależącej do schroniska dla zwierząt oraz w lecznicy całodobowej, gdzie zdobyła wiedzę praktyczna oraz teoretyczna zwłaszcza z zakresu nagłych przypadków.

Swoje zainteresowania rozwija w kierunku ultrasonografii oraz anestezjologii.Bartosz Ligęza

lek. wet.

Bartosz Ligęza


Jestem absolwentem Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Już na trzecim roku studiów pojawiło się u mnie zainteresowanie okulistyką psów, kotów i zwierząt egzotycznych, które zgłębiałem poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz praktykach u znakomitych okulistów weterynaryjnych w Polsce.

Od 2017r jestem członkiem Wschodnioeuropejskiego Towarzystwa Okulistyki Weterynaryjnej (EESVO).

Stale pogłębiam okulistyczną wiedzę. W 2019 roku uczestniczyłem w zagranicznym kursie Chirurgii wewnątrzgałkowej dla zaawansowanych chirurgów – (Intraocular Surgery for Advanced Surgeons, Berlin).

Prywatnie pasjonują mnie sporty ekstremalne m.in. downhill i jazda agresywna na rolkach oraz fotografia i grafika komputerowa.PrzychodniaNovet.pl - Weterynarz Wrocław - Mapa witryny - Copyright by BoldThemes 2019. All rights reserved. Wdrożenie: RevolWEB
PrzychodniaNovet.pl Copyright by BoldThemes 2017. All rights reserved.